Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
SIKANIE, pomocy
Autor Wiadomość
BasiaiHenry 



Dołączyła: 19 Lip 2010
Posty: 171
Skąd: Irlandia
Wysłany: Sob 27 Sie, 2016 10:02   

To ja się Heniusiem pochwalę(bo jest kim) i on od szczeniora nie załatwiał się w domu,bo kiedy z nami zamieszkał mieliśmy już dorosłego terierka,który załatwiał się na dworze więc i ten szybciutko zatrybił o co chodzi.Może zostać i 8-10 godzin w domu(po porannym porządnym naspacerowaniu) i nic nie narobi,ale potem jak wyskoczy na dwór to powodzi nie ma końca :mrgreen: natomiast Frieda-to jest rozkapryszona franca...porządny opiernicz zbierze-murowana kupa w sypialni,brak zainteresowania kiedy hrabina ma kaprysy na mizianie-kałuża w kuchni lub w korytarzu i to w miejscu takim,że na pewno wdepniesz :evil: :evil: Prawdziwa kobieca osobowość-fochy wali na zawołanie a do tego jest nieobliczalna-kiedy myślę o pewnie bedzie kupa i kałuża,by byli długo w domu sami-w domu Sahara :yahoo :yahoo ani kropelki...kiedy wyskoczę do sklepu po śmietanę -mamy jezioro a czasem nawet wyyyysokie góry.... więc???Pytam Frieda co to jest do jasnej ch...??a ona patrzy na mnie bezczelnie po czym siada do mnie plecami i jeszcze jest obrażona. :evil: No ręce opadają...
_________________
BasiaiHenry
 
 
Karolcia86 

Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 35
Skąd: Irlandia
Wysłany: Sob 27 Sie, 2016 10:57   

A u nas po malu progres😁 Oli juz nauczyl sie ze po zejsciu z lozka nie znajduje sie na zewnatrz, teraz juz wie ze trzeba jednak przejsc tych kilkanascie krokow do drzwi. Takze po malu malutkimi krokami uczy sie co i jak😂 Mam nadzieje ze do pierwszych urodzin zatrybi ze w domu toaleta jest niewskazana😁
A jezeli chodzi o zostawanie samemu w domu, dokladnie na 3 godzinki to w kazdym otwartym pomieszczeniu mam wielka kaluze i oczywiscie kupke 😩 Wczoraj wrocilam do domu a tu szok, kupki nie ma 😂 Co nie oznacza ze nie bylo wszedzie nasikane, ale tak jak by mniej, mysle ze robi to po zlosci, zeby mi pokazac jaka to jestem niedobra zostawiajac go samego.
 
 
Lacota 

Dołączyła: 05 Gru 2012
Posty: 1162
Skąd: Ciemnogród
Wysłany: Czw 01 Wrz, 2016 23:27   

Zojka i jak sytuacja na froncie?
Siury opanowane macie?
 
 
zojka 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 3761
Skąd: Mazury
Wysłany: Pią 02 Wrz, 2016 05:45   

Lacota napisał/a:
Zojka i jak sytuacja na froncie?
Siury opanowane macie?


Niekoniecznie :oops:
Lato jeszcze, to chałupa otwarta. Amelka sporo czasu spędza na dworze. Ale czasem zdarza się, ze wbiega taka uhahana i siurnie ...
Zdecydowanie rzadziej niż na początku, nie mniej jednak bywa.

Mam wrażenie,że ona nie ma zupełnie świadomości że się siura.
_________________
...człowiek autentycznie czuje, że ma najwięcej, kiedy daje innym ...ks.J. Twardowski
 
 
Olka94 


Dołączyła: 27 Wrz 2017
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 20 Gru, 2017 12:37   

Ja kupiłam maty i odstraszacze na tej stronie i mój pies się dość szybko nauczył załatwiać poza domem. Naprawdę warto spróbować chociaż tych mat.
_________________
Zapraszam do mnie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15