Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Miła od Gucia
Pon 12 Wrz, 2022 15:30
KLUSIA Beaty TM
Autor Wiadomość
moni 



Dołączyła: 16 Kwi 2008
Posty: 892
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 06 Cze, 2019 10:00   

Klusiu zdrówka,zdrówka i jeszcze raz zdrówka od Bananka i kici Mirabelki :kwiat: :kwiat: :kwiat:
_________________
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pią 13 Mar, 2020 22:11   

Witajcie kochani!!! Na wstępie chciałam z całego serca podziękować w imieniu moim i Klusi za wsparcie finansowe!!!!!❤❤❤ A teraz postaram się opisać przyczynę, mojej potrzeby. A więc, przed feriami zimowymi Klusia zaczęła bardzo płakać gdy zostawała sama w domu 😭😭😭😭 skontaktowałam się z bechawiorystką, porozmawiałam, kupiłam matę węchową, obrożę z feromonami, z ręki karmiłam, ćwiczyłam wchodzenie i wychodzenie z domu, i tak nie polepszało się 😭😭😭 jak widziała że wychodzę pomimo że w kongu miała jeszcze jedzonko, odrazu zaczynała piszczeć i przy drzwiach już była 😭😭 nie mam pojęcia co się stało, dlaczego tak zaczęła płakać 😭😭 przecież zostawała sama w domu. Badania Klusi takie geriatryczne planowałam zrobić Klusi w czerwcu, ale jednak zmieniłam zdanie i zrobiłam je wczoraj. Na dzień dzisiejszy, wiem że ma powiększoną śledzionę A dalszą diagnozę będę miała we wtorek. Dlatego potrzebowałam pieniąźków. Oczywiście, dam znać we wtorek jak będę coś wiedzieć. Tu wstawiłam zdjęcie z pobierania krwi, badania usg i z echa serca. Trzymajcie kciuki za Klusię moją.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
ŁucjaLuna 



Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 1079
Skąd: Szprotawa(lubuskie)
Wysłany: Sob 14 Mar, 2020 11:46   

Jesteśmy z Wami. Zdrówka dla Kluski. Całuski od Impresji <3
_________________

 
 
Aśka 



Dołączyła: 31 Mar 2016
Posty: 449
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 17 Mar, 2020 00:41   

Klusiaczku kochany, nie choruj skarbie <3
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2020 23:23   

50,00 Joasia Aśka - dla Klusi na leczenie

100,00 Joasia Aśka - dla Klusi na leczenie


300,00 KLUSIA Wsparcie na leczenie Klusi.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
klusia 



Dołączyła: 29 Gru 2014
Posty: 944
Skąd: szczecin
Wysłany: Czw 04 Sie, 2022 21:55   

Witajcie wszyscy , bardzo dawno nas tu nie było. A więc, KLUSIA moja ma już 13 lat i 2 miesiące. niestety serduszko szwankuje, nóżki równierz, a co najgorsze to zaatakował nas MIĘSAK , miesiąc temu został usunięty i wcale nie zniknął z ciałka Klusi tylko się rozorzestrzenił :( :( :( :( :( :( :( :( . We wtorek jadę na konsultaxję czy klusia może przyjąć chęmię. Trzymajcie się wszyscy. Buziaki
_________________
KLUSIA
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pią 05 Sie, 2022 10:10   

Klusinko kochana, trzymaj się się.
Beatko ściskam Cię
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Wto 30 Sie, 2022 19:57   

KLUSINKA, nasza Klusia odeszła. Ta Klusia, co to od "patyczków" znana, co większy ten lepszy. Nasza siłaczka kochana. Klusia i @Beata Kumiszcze to jedno, to więź niesamowita, choć Klusia potrafiła z Pańcią się podroczyć. Teraz patrzy tam z góry, jest z nami i będzie. Klusia to historia forum, jest z nami od 2015 roku.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5622
Klusia była wyjątkowa, pamiętam na jednym ze zlotów, jak z Flipą nad jeziorem zadymę zrobiły, jak one szalały, to było niesamowite, ileż szczęścia w niej było, radości życia. Bo i takie cudowne życie u boku Beatki miała. Mogłabym pisać i pisać o Klusi. Zostanie na zawsze w naszych sercach. Beatko Ciebie utulamy, choć ciut może ukoimy Twój ból, smutek. Ale pamiętaj o jednym, wspominaj wszystkie cudowne chwile, uśmiechaj się, Klusia czeka na Twój uśmiech.

_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
klusia 



Dołączyła: 29 Gru 2014
Posty: 944
Skąd: szczecin
Wysłany: Wto 24 Sty, 2023 22:41   

Moja najukochańsza córeczka :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
pobiegła za tęczowy most, już 5 miesięcy jak muszę funkcjonoeać bez mojej miłości, to tak bardzo boli :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( czekaj na mnie moja kochana
_________________
KLUSIA
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15