Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Wilno - i po wystawie
Autor Wiadomość
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Mar, 2007 00:50   Wilno - i po wystawie

Jesteśmy już w domu. Pojechaliśmy z trzema psami, wróciliśmy z dwoma
Filipek pojechał do Finlandii. A na wystawie spotkał się ze swoją dziewczyną i pozostałymi kumplami, z którymi zamieszka.
Na wystawie poszło dobrze, pojechałam z Groszkiem by ukończył championat litewski i .... udało się :thx
Za to Omen na dwóch wystawach zdobył 2 CAC-e i tym samym rozpoczął championat litewski. Jeszcze jedna wygrana z nim wystawa, już może być krajowa i również championem Litwy zostanie. Ale to dopiero za rok, bo tam przepisy inne i aż rok czekać trzeba a nie pół roku jak w Polsce, ale o Omenka to się nie marwię, bo piękny psiak z niego i jak dotąd to praktycznie same wygrane. Tylko ze mną jest problem, bo wystawić spaniela nie jest tak łatwo jak basseta. Spaniel powinien na ringu być jak dynamit, jak iskra i to wystawca powinien tę iskrę z niego wykrzesać, hmm i tu jest problem :? Pies przepiękny a wystawca do d...py :?
Przez to, to cudo traci. I tak musi się sędziom bardzo podobać, bo wygrywa, ale gdy patrzę z podziwem na innych wystawców jak z klasą wystawiają swe spaniele, jak te psy żyją na tym ringu, to zła na siebie za swoją nieumiejętność jestem niesamowicie. Dużo muszę włożyć jeszcze pracy, ale nie w tego psa tylko w siebie samą.
Przy wystawianiu jeszcze doszedł dodatkowy problem związany ze stresem, przede wszystkim odjazd Filipka, drugie to "zazębiające" się czasowo spaniele i bassety. Ale była córcia, która pomogła :D
W każdym razie wróciliśmy z championatem, Res.Cacibem i dwoma CAC-ami :thx ale bez Filipka .....

Przed wystawą zawitaliśmy do Białegostoku, bo jak nie odwiedzić przyjaciół :wink:




A to kilka fotek z wystawy.
Kilka tylko, bo szczerze mówiąc te wszystkie psy na tych zdjęciach, łącznie z Grochem, wyszły jak pokraki, a o ludziach nie wspomnę :lol:
Te psiaki oczywiście w rzeczywistości wyglądają super, łącznie z Grochem 8) tylko te fotki - tragedia.
Dlatego też nie umieszczam zdjęć innych psów, tylko Grosia, bo mój, który jak pokraka tu stoi :lol: bo to by tak jakoś dziwnie wyglądało, złośliwie i po prostu nie ładnie, dlatego nie chcę by ktoś skrytykował jakiegoś pięknego psa, który akurat na zdjęciu wyszedł fatalnie.
A Grocha, który pokracznie tu wygląda, każdy może sobie komentować jak chce :lol:










 
 
Arleta
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Mar, 2007 08:41   

:thx gratulujemy sukcesów :thx trzymajcie chlopaki tak dalej :lol:
 
 
DUDI DOG`S 



Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: Horodniany/Białystok
Wysłany: Wto 13 Mar, 2007 20:10   

Co za skromność i samobiczowanie. Agato znowu podniosłaś sobie poprzeczkę . Cóż nigdy nie jest wskazane by wystawca lepiej się wystawiał niż jego pies. Omen ma to coś i wcale nie musi być super dynamitem by zwyciężać. Kondycja i samopoczucie poprawi się , gdy będzie słonko, ptaszki, zielona trawka,przyjaciele i koniecznie piwko. Graltulacje i słowa podziwu. Krzysztof i Małgorzata i cała reszta.
_________________
Baseciarze wszystkich krajów - łączcie się i niech basset będzie z wami!
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Mar, 2007 20:26   

Dziękuję Wam bardzo za gratulacje :D


DUDI DOG`S napisał/a:
Kondycja i samopoczucie poprawi się , gdy będzie słonko, ptaszki, zielona trawka,przyjaciele i koniecznie piwko.


Przyjaciele i piwko to najważniejsze :lol: :lol: :lol:
Może dzięki temu w Legionowie Krzysiu poszalejemy 8) Już nie mogę się doczekać naszego spotkania :lol:

gorące uściski dla Was.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9